Skip to content

Franchise

Tarihi Sultanahmet Köftecisi 100 yılı aşkındır aile gelenekleri ve tecrübesiyle büyüyor, eşsiz lezzetini misafirlerine sunuyor.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi
100 yılı aşkındır aile gelenekleri ve tecrübesiyle büyüyor, eşsiz lezzetini misafirlerine sunuyor.

Şimdi bu aileyi büyütmek adına, tecrübe ve bilgilerimizi aktararak daha çok misafirimize ulaşmak hedefindeyiz. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bizimle iletişime geçebilir, ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Franchise sistemi ile zincirimize katılan her şubemiz, Tarihi Sultanahmet Köftecisi kalite, sunum ve lezzetine sahiptir ve bundan ödün veremez.

Tüm franchise başvuruları tarafımızdan titizlikle incelenmekte, ailemize uygun bulunanlar kurumsal standartlara uygunluk eğitiminden geçirilmekte, dükkanların mutfak ve personel altyapısı işletme yönetimi tarafımızca sağlanmaktır.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Dükkan Tipleri

Sultanahmet Klasik Köfteci

Sultanahmet
Klasik Köfteci

Kuruluşumuz 1920 yılından bugüne klasikleşen dekoru, sunumu ve ürünleriyle değişmeyen ve bu geleneği sürdüren, taklit edilemeyen dükkanlarımızdır. Sultanhamet’teki merkezimiz olmak üzere Klasik logomuzu gördüğünüz her yer, eşsiz köftemiz, piyaz, irmik helvası lezzetlerini aynı standartlarda sunduğumuz yerlerdir.

Sultanhamet Lider Köfteci

Sultanhamet
Lider Köfteci

Geleneksel Sultanahmet Köftecisi duruşunu modern dünyanın ihtiyaçları ile birleştirdiğimiz, kalite ve lezzetten ödün vermeden özel gramaj seçenekleriyle herkese ve keseye uygun lezzetler sunduğumuz dükkan tipimizdir. Klasik dükkanlarımızdan farklı olarak, “al-git” sistemine uygun paket ve sandviç menülerimiz Lider Köfteci zincirimizde bulunur. Ayrıca Klasik dükkanlarımızda bulunmayan farklı lezzetleri lider zincirlerimizde bulabilirsiniz.

Sultanahmet Durak Köfteci

Sultanahmet
Durak Köfteci

1920 yılında keşfedilen köfte lezzetimizi daha çok kişiye ulaştırmak için köfteseverlerin taleplerine kulak verdik ve daha küçük alanlı, her keseye uygun gramajlı, “al-git” paket servisli durak köfteci zincirimizi oluşturuyoruz. Elbette kalite, sunum ve lezzetten ödün vermeden!

Sultanhamet Köfte Arabası

Sultanhamet
Köfte Arabası

Geleneksel köfte lezzetini daha ulaşılabilir hale getirmek için, Avrupa standartlarında, modern, hijyenik, tam donanımlı köfte arabalarımız farklı semtlerde hizmet vermek için hazır!

Franchise Başvuru Formu