background

Sultanahmet Köftecisi "Klasik"

Kuruluşundan bugüne kadar klasikleşmiş dekoru, sunucu ve ürünleriyle değişmeyen ve taklit edilemeyen dükkanlarımızdır. Sultanahmet'teki merkez dükkanımız başta olmak üzere "klasik" logosunu göreceğiniz dükkanlarımızda köfte-piyaz-irmik helvası menüsü lezzeti, sunumu, gramajı ve fiyatıyla 95 yıldır değişmeyen çizgimizi sürdürüyoruz.

Sultanahmet Köftecisi "Lider"

Geleneksel çizgimizi, modern hayatın talepleriyla buluşturan yeni zincirimizde lezzet ve sunum prensiplerimize sadık kalarak özel gramaj seçenekleriyle hesaplı, her keseye uygun menüler sunuyoruz. "Klasik" dükkanlarımızdan arklı olarak Lider Köteci zincirimizde "al-git" sistemine uygun paket ve sandviç menülerimizin yanı sıra, "klasik" dükkanlarımızda sunulmayan değişik yiyecek menülerini de bulabilirsiniz.

Sultanahmet Köftecisi "Durak"

Geleneksel lezzetimizi daha kolay ulasşılabilir hale getirmemiz konusundaki taleplere kulak verdik. Değişik semtlerde, küçük alanlı, az personelli, geleneksel kalite ve lezzetimizden ödün vermeyen "büfe" tipi dükkanlarla hizmetinizde olacağız. Durak Köftecilerde özel ve hesaplı gramaj seçenekleriyle "al-git" sistemine uygun paket ve sandviç menüşerimizin yanı sıra "klasik" dükkanlarımızdan sunulmayan değişik yiyecek menülerini de bulabilirsiniz.

Köfte Arabası

95 yıllık tarihe sahip 4. kuşak "Tarihi Sultanahmet Köftecisi"

Geleneksel lezzetini daha kolay ulaşılabilir hale getirmek konusundaki taleplere kulak verdi. Değişik semtlerde, küçük alanlı, Hijyenik, az personelli tam donanımlı modern, Avrupa kalite standartlarına uygun bir seyyar "Sultanahmet Köfte arabası" şeklindeki nostalji standından servis yapmaya başladı.

Girbi